Get Adobe Flash player
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Menu Friends

Je pro nás důležité nejen prostředí a program, na kterém pro Vás intenzivně pracujeme, ale v neposlední řadě je to nabídka drinků a toho, co si kupujete na baru. Vzhledem k cenám, které jsou u nás velice příznivé, máte několik možností, jak své oblíbené pití můžete získat ještě levněji. Naše slevové a bonusové programy naleznete právě v této sekci.

Máš narozeniny, promoci, rozlučku a nebo si chceš prostě jen užít velkou párty s přáteli?

Oslavte to ve Friends spolu s námi! Pokud je Vás víc než 6 a uděláte si 24 hodin předem rezervaci, a to nejpozději od 21:00, tak hostitel a jeho drahá polovička od nás mají 30% slevu na drinky, 15% slevu pro všechny Vaše hosty a sekt na přípitek zdarma. Je možné se také domluvit na výzdobě, občerstvení, fotografovi, či jiném programu. Rezervace na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it nebo na tel. 734 304 183. Happy celebration!

Studenti s VIP ŠTAMGAST kartou sleva 10% - po předložení studentského průkazu

studentska_sleva

Navíc každý den se můžeš těšit na 30% slevu až do 22:00 na klasické míchané koktejly.

1-happy hour_505x200

A v nepodslední řadě se můžeš přihlásit do našeho VIP ŠTAMGAST klubu a získat tím více výhod. Nezapomeň, že ve Friends s VIP ŠTAMGAST kartou čím víc piješ, tím míň utratíš!

stamgast_karta