Get Adobe Flash player
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

WE - Conection Party

CONNECTION PARTY

PRYČ S NUDOU A SAMOTOU
Friends vám představuje nový koncept zábavy pro vás i vaše přátele. Connection znamená spojení a to si pište, že vás spojíme. Hvězdně moderovaný večer (odtajníme zatím Vlastu Wild) vám dá neopakovatelnou příležitost ke středeční pařbě s partou přátel, nebo vyrazte klidně sám, či sama. Starý dobrý systém, kdy můžete pomocí přidělených čísel a zpráv promítaných v klubu najít nové kámoše či novou lásku, flirt na jednu noc, nebo novou pořádnou partu přátel, funguje i nadále. Tento australský formát zábavy vám zaručí, že určitě neodejdete sami. Odvažte se vy i vaše parta a pošlete vzkaz, který své adresáty najde okamžitě a střelhbitě. Žádná parta totiž není dost veliká, aby nepojala další a další kámoše.
Pojďte strávit noc plnou hudebních pecek našich DJs, zcela výjimečných moderátorů, noc plnou překvapení. Kdo ví - třeba zrovna Vám změní CONNECTION středa váš život. Obohatí vás o něco (nebo někoho?) nového a čerstvého.
Je čas zvednout vaše skvostné pozadí od počítače a hýřit a hýřit a hýřit a třeba i vyhrát některou ze super cen v našem kole štěstí. Vyhrajte panáka, lahev bublinek, či jinou z překvapivých cen.
Pro odvážlivce, kteří se nebojí mikrofonu a nechají se v rámci párty vyzpovídat, či se zúčastní připravené soutěže, je připraveno báječné kolo štěstí. Můžete si v něm vytočit drinky zdarma nebo dokonce 15%, 30% a 50% slevu na konzumaci po celý večer! Prostřednictvím kola štěstí také odměníme všechny, kdo se daný večer úspěšně seznámí a přihlásí se našim moderátorům!
Taneční parket je ready, ať vytrsáte třeba Cuba libre, neboť každé druhé je až do 23:00 ZDARMA.
Prostě a jednoduše, JEĎTE NA DORAZ na vaší oblíbené adrese v centru. Zlákejte své kamarády a užívejte.
FRIENDS VYHLAŠUJE VÁLKU NUDĚ A SAMOTĚ
03_new