Get Adobe Flash player
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

SA - Oldies

Jak se říká, stará láska nerezaví a devadesátky a starší už vůbec ne :-) Zkrátka a dobře opět to nejvíce rozjedeme na OLDIES diskotéce plné soutěží a cen, ale hlavně mega zábavy a to každou sobotu v klubu Friends, kde se naplno jede každý den a soboty sníme a vzpomínáme na staré dobré hity! Pojdte zapařit s námi, odvázat se a tančit až do rána.


Postupem času jsme však do programu zařadili i jiné tématické, nebo narozeninové párty, přičemž nejvíce jsme hrdí na večírky, které zároveň pomáhají těm potřebným, jako Rainbow factory night - tímto večerem podporujeme a Vy můžete podporovat s námi různé spolky či nadace, jako např. zvířecí útulky, Prague pride, Dům světla apod. Během večera za doprovodu skvělých moderátorů dražíme těla více, či méně známých osobností a výtěžek putuje na dobrou věc. Prostě skvělá noc plná bombastické hudby, tance a skvělého pití.

 

Friends vaše brána do světa zábavy.

oldies hlavni

Další Rainbow Factory Night ve Friends! Výtěžky z dražeb, dobrovolného vstupného a prodejů propagačních materiálů, které na těchto charitativních večerech probíhají, jsme pomohli již několika organizacím. Podpořili jsme například hnutí Amnesty International, Dům Světla, projekt Škola v Africe (pod záštitou Člověka v tísni), Koňskou záchytku, několik zvířecích útulků a mnoho dalších projektů a organizací.

rainbowfactorynight