Get Adobe Flash player
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

O friends

Friends je klub, diskotéka, bar - prostě místo, které pro mnohé lidi strašně moc znamená, proniká našimi srdci hlavou tělem a duší, místo kde chceme, aby nám bylo dobře a kde můžeme zahodit starosti za hlavu. Místo, kde si chceme odfrknout, pobavit se, vyřádit se, třeba se i seznámit.

Celý náš team - barmani, provozní, produkční nebo djs, moderátoři a MC's se snaží právě takové místo vytvořit. Místo, kde budete jako v obýváku - kde se cítíte nejlépe a prožijete třeba i zásadní životní situace jako je svatba, narozeniny, coming out, seznámení se z životní láskou atd.

Díky této myšlence i máme otevřeno denně, tak aby k nám mohl přijít návštěvník prakticky kdykoliv, hrozně dbáme na dodržování otevírací doby, čistotu všech prostorů, profesionalitu Vašich bavičů a performerů, neustále pracujeme na zlepšování interiéru, služeb a komfortu pro všechny. Je krásné vidět, když k nám někdo uteče i z kanceláře a v prostředí mu příjemnějším v odpoledních hodinách otevře notebook a dělá si v pohodě svoji práci, neboť kvalitní wifi signál je u nás samozřejmostí.

Friends je už tady více jak deset let. Je to prakticky jeden z nejstarších podniků v Praze a po povodních v roce 2002 se přestěhoval do současných prostor v Bartolomějské ulici. Friends si prošlo různými etapami od roku 2009 kdy se změnil majitel a intenzivně se mění z baru na klub a otevírá se opravdu široké veřejnosti - prostě úplně všem, kteří se chtějí bavit, nebo si chtějí prostě odpočinout.

Friends přišlo ve své historii s mnoha formáty večerní zábavy, ať je to dnes již i jinde populární česká píseň - kdo by zapomněl na legendární středy v Náprstkově ulici, nebo karaoke, které díky tradici, lokaci a excelentním moderátorům žije velmi spokojeně dále - úterky ve Friends jsou prostě bezkonkurenční a máme z toho radost.

Friends rodina je pro nás stejně důležitá jako rodina vlastní - s tím rozdílem, že tato rodina roste a bude doufejme růst i nadále - všem přejeme hodně štěstí, krásné léto, pro ty šťastné krásné prázdniny