Get Adobe Flash player
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Menu Friends

Je pro nás důležité nejen prostředí a program, na kterém pro Vás intenzivně pracujeme, ale v neposlední řadě je to nabídka drinků a toho, co si kupujete na baru. Vzhledem k cenám, které jsou u nás velice příznivé, máte několik možností, jak své oblíbené pití můžete získat ještě levněji. Naše slevové a bonusové programy naleznete právě v této sekci.

Máš narozeniny, promoci, rozlučku a nebo si chceš prostě jen užít velkou párty s přáteli?

Oslavte to ve Friends spolu s námi! Pokud je Vás víc než 6 a uděláte si 24 hodin předem rezervaci, a to nejpozději od 21:00, tak hostitel a jeho drahá polovička od nás mají 30% slevu na drinky, 15% slevu pro všechny Vaše hosty a sekt na přípitek zdarma. Je možné se také domluvit na výzdobě, občerstvení, fotografovi, či jiném programu. Rezervace na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na tel. 734 304 183. Happy celebration!

Studenti s VIP ŠTAMGAST kartou sleva 10% - po předložení studentského průkazu

studentska_sleva

Navíc každý den se můžeš těšit na 30% slevu až do 22:00 na klasické míchané koktejly.

1-happy hour_505x200

A v nepodslední řadě se můžeš přihlásit do našeho VIP ŠTAMGAST klubu a získat tím více výhod. Nezapomeň, že ve Friends s VIP ŠTAMGAST kartou čím víc piješ, tím míň utratíš!

stamgast_karta