Get Adobe Flash player
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

FR - Special Events

05
hotnavigaytion
CZE:
Hot NaviGayTion Party je opět ve Friends! Pěkně hot s úderem půlnoci spíše až HOT - jestli totiž do té doby nebudete rozpálení ze žhavých soutěží, tak pánská strip show vás nepodmínečně donutí se trošku zchladit!
ENG:
Hot NaviGayTion Party is back in Friends! Pretty hot with a blow of midnight rather HOT - if you will not be heated by the hottest competitions then the men's strip show will force you to cool a little!
summerishere
CZE:
Před čtvrt rokem přinesli MC Star a DJ WhiteCat do Friends to dlouho očekávané jaro a tři měsíce na to vás ta samá dvojice přeladí na ten správný letní režim! Kdo potřebuje Ibizu a jiné ostrovy či co, když na party, jakou bude tahle, nemusíte kupovat žádnou letenku, bookovat žádný hotel a stačí jen přijít s dobrou náladou, chutí soutěžit a začít si prostě užívat prázdnin!

ENG:
Three months ago MC Star alongside with DJ WhiteCat brought the long-awaited spring to Friends club. And this time the same duo will take care of the summer's comeback! Who needs some Ibiza or whatever when you don't need to buy a flight ticket nor book a hotel and in order to come among us everything you need is a good mood, some will to compete and maybe excitement for winning, and just rock the holiday!
megastarnightmj
CZE:
Člověk by si pomyslel, že tenhle rok se snad už všechny zpěvačky vhodné pro naši MegaStar party vyčerpaly. Není to sice úplně pravda, ale co s nějakými popovými a jinými ikonami, když tento večer ve Friends neovládne niko jiný než sám král popu, Michael Jackson! Dávat více důvodu, proč by účast na této akci měla být povinná, snad ani není třeba. Iniciály MJ mluví za vše. Celým večerem vás bude provázet naše růžovovlasé komando MC Star a DJ WhiteCat.

ENG:
One would think that this year we have run out of all the female iconic singers who we would dedicate our MegaStar party to. It isn't true, nevertheless who cares about some divas when this night will be owned by who else than by the King of Pop - by Michael Jackson! Giving you more reasons why you should come, or even why your presence should be mandatory, isn't needed. MJ initials speak for everything. Michael Jackson together with MC Star & DJ WhiteCat won't let you be bored!
Veškeré aktuální parties najdete: http://www.facebook.com/friendsprague/events