Get Adobe Flash player
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

FR - Special Events

05
Není nad lásku přátele a zábavu. Tu se Vám snažíme přinášet každý den pokaždé v jiné formě a vy si berete to, co vás baví a nás to hrozně těší. Často pak přicházíte, že karaoke, travesti či connection párty chcete i o víkendu ... No a protože vás milujueme a chceme pro vás to nejlepší, tak jsme zařadili do programu na každý první pátek v měsíci párty We love friends, kde budete mít rovnou všechny formy zábavy našeho klubu. Tudíž odstartujeme karaoke, aby jste se pořádně zahřáli. Rozhodně na to nebudete sami, díky jedinečnému formátu zábavy connection. Bude následovat travesti vystoupení a to protneme tou nejlepší hudbou od jedinečného Dj MeeVeeho. Tento večer prostě bude o Friends plný lásky a programu, tak si ho nenechte ujít.... Navíc každý tento večer vyhodnotíme nejlepší štamgasty za uplynulý měsíc, kteří budou moci pít opravdu za zlomky našich cen.
fr
MEGASTAR NIGHT with ???? Každý druhý pátek se zaměřujeme na nějakou hvězdu, hrajeme převážně její hity a po půlnoci sama vystoupí (nebo její imitátor?). Večer plný zábavy, soutěží, skvělé hudby a výborných drinků, to je club Friends!
05.2
Hot NaviGayTion Party je opět ve Friends! Pěkně hot s úderem půlnoci spíše až HOT - jestli totiž do té doby nebudete rozpálení ze žhavých soutěží, tak pánská strip show vás nepodmínečně donutí se trošku zchladit!
hotnavigaytion
Veškeré aktuální parties najdete: http://www.facebook.com/friendsprague/events